logo
TAMAMEN ÜCRETSİZ BİLGİ ALIN

0 (535) 306 7728
banner

MARKA OLARAK TESCİL ETTİRMEK İSTEDİĞİNİZ BİR KELİME VAR, TÜRKİYE’DE SİZİN SEKTÖRÜNÜZDE TESCİLLİ OLUP OLMADIĞINI MI ÖĞRENMEK İSTİYORSUNUZ?

BİR BULUŞA SAHİPSİNİZ, FAKAT BUNUN ÖNCEDEN BİR BAŞKASI ADINA TESCİLLİ /BAŞVURUSU YAPILMIŞ OLUP OLMADIĞINI MI ÖĞRENMEK İSTERSİNİZ?

KIYAFET, KOLYE, BİLEZİK, İNŞAATTA KULLANILAN DEKORATİF MALZEME, MOBİLYA VB. ÜRÜN MÜ TASARLIYORSUNUZ? TASARIMLARINIZA HENÜZ BİR KORUMA SAĞLAMADINIZ MI?

PATENT KADAR BÜYÜK BİR ADIM OLMAYAN FAKAT DAHA ÖNCE KİMSENİN DÜŞÜNMEDİĞİ UNSURLARI BİRLEŞTİREREK FAYDALI BİR ÜRÜN MÜ YARATTINIZ? BUNUN FAYDALI MODEL OLARAK TESCİL EDİLEBİLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

Bu saydıklarımız, firmaların belki gözle görünür sermayesi olmayabilirler. Ne zaman ki bunlar tescil belgesi ile korunmaya başlanır, işte o zaman görünür-elle tutulur bir hale gelebilir.

Motivasyonunuz, Matrika Patent için çok değerlidir. Keşfettiğiniz ürünler, isimler, modeller ve buluşlar Matrika Patent için çok ama çok önemlidir. Çünkü bunlar yaratıcılığı teşvik eder, yaratıcılık bulaşıcıdır.

Matrika Patent olarak “Bana Markanı Söyle” şeklindeki sloganımızı bu sebeple çok seviyoruz. Siz markanızı, patentinizi, tasarımınızı söyleyin; biz gerekli işlemleri yapalım.

Ücretsiz danışmanlık hizmetimizi kullanırsanız sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarız.